Skrátenie náramku Vami objednaných hodiniek vykonáme bezplatne, na mieru. Táto služba sa vzťahuje na hodinky s kovovým (článkovým alebo meshovým) náramkom. Stačí, ak nám napíšete požadovanú dĺžku hodiniek do poznámky k objednávke. 

Dĺžka hodiniek sa stanovuje na základe obvodu zápästia tej ruky, na ktorej budú hodinky nosené. Venujte prosím dostatok pozornosti tomu, aby ste obvod svojho zápästia správne odmerali. Pripravili sme pre Vás zopár rád ako na to:

  • Odmerajte obvod svojho zápästia pomocou krajčírskeho metra.
  • Obtiahnite krajčírsky meter okolo svojho zápästia primerane - tak, aby ste sa cítili komfortne, meter neuťahujte príliš na tesno, obzvlásť pri masívnych “hrubých” hodinkách, pripočítajte zopár mm ako rezerva pre pohodlné nosenie.

Na základe Vami odmeraného odvodu zápästia upravíme (skrátime) celkovú dĺžku hodiniek.

V prípade článkových náramkov, nájdete jednotlivé články odobraté z náramku hodiniek, pribalené k hodinkám. Ak sa stane, že dĺžka náramku po skrátení nesedí, nie je problém články vrátiť späť.

Dôležité upozornenie: Hodinky s kovovým náramkom nie je možné upraviť s úplnou presnosťou na Vami požadovanú dĺžku. Kovový náramok vieme upraviť vždy v závislosti od rozmerov jednotlivých článkov, ktoré tvoria náramok, t.j. odobrať (či vložiť späť) je možné vždy iba jeden celý článok. Môže preto vzniknúť určitá odchýlka medzi upravenou a klientom stanovenou dĺžkou hodiniek.

 

Predĺženie náramku hodiniek

Potrebujete predĺžiť náramok hodiniek, ktoré ste si u nás objednali? Potrebný počet extra článkov dodáme na objednávku, neváhajte nás preto kontaktovať e-mailom info@hodinyhodinky.sk alebo telefonicky +421 918 999 420.