50002/1

Dámske smarthodinky Festina SmarTime 50002/1

Dostupnosť: Na objednávku, dostupnosť 3 - 7 dní

Nový tovar

349,00 € (s DPH)

Značka:
Festina

Zľava 10% - použi kupón v košíku

Dámske inteligentné hodinky s unikátnym hybridným riešením kvalitného Amoled displeja v kombinácii s analógovými ručičkami. Výdrž batérie hodiniek je tým pádom až 100 dní v prípade analógového modulu a 3 až 7 dní pre inteligentný modul v závislosť od intenzity používania. Displej je plne dotykový farebný s prehľadným zobrazením funkcií notifikácií, s prispôsobiteľným rozhraním hlavnej obrazovky s možnosťou použiť na pozadí obrazovky napríklad aj vlastnú fotografiu. Konštrukcia hodiniek je z ušľachtilej ocele s kvalitnou PVD povrchovou úpravou, vyzdobené zirkónmi po obvode displeja. Vodotesnosť má hodnotu 3 ATM (umývanie rúk, zmoknutie, vlhkosť okolia). Hodinky sa predávajú v balení s ďalším remienkom, ktorý si viete komfortne vymeniť a zladiť si tak podľa potreby s vašim outfitom. 

 

Hodinky Festina SmarTime sú nabité pokrokovými technológiami ako Low Energy Bluetooth pripojenie, optický senzor srdcového tepu integrovaný do spodného viečka, krokomer senzor pohybu s upozornením napríklad na dlhé sedenie. Toto všetko zabezpečí aby ste dostali čo najviac informácií o vašich aktivitách, športovaní, pohybe a v neposlednom rade aj kvalite vášho spánku. 

Festina smartime ciferníky 

Funkcie Festina SmarTime:

 

  • Plnohodnotné notifikácie– hovory, SMS správy, emaily, kalendár, sociálne siete a z rôznych iných aplikácií podľa potreby
  • Personalizácia hlavnej obrazovky– možnosť výberu z rôznych prednastavených motívov alebo si vytvorte vlastný personalizovaný vzhľad
  • Športové funkcie– chôdza, beh, cyklistika s kompletným súhrnom údajov o aktivite ako spálené kalórie, čas pohybu, vzdialenosť a podobne
  • Monitoring srdcového tepu
  • Monitoring spánku
  • Pohybový senzor – s upozornením na dlhodobú nečinnosť
  • Krokomer – s nastavením cieľov a monitoringom splnenia 
  • Ovládanie funkcií telefónu – ovládanie hudobného prehrávača na diaľku v mobilnom telefóne, nastavenie budíka apod.
  • Zdieľanie aktivít - zdieľajte vaše aktivity medzi priateľmi na sociálnych sieťach

 

Pre správne fungovanie so spárovaným mobilným telefónom je nutné mať nainštalovanú aplikáciu Festina Smartime ktorú si môžete stiahnuť z Google Play alebo z App Store

Značka Festina
Kolekcia SmarTime
Typ dámske náramkové hodinky
Sklíčko dotykové
Zobrazenie času kombinované
Ciferník Amoled display
Podsvietenie displeja LED
Zadný kryt s integrovaním senzorom srdcového tepu
Tvar puzdra okrúhly
Materiál puzdra nehrdzavejúca oceľ
Farba puzdra vo farbe ružového zlata
Priemer puzdra 41,2 mm
Materiál remienka denim + koža
Farba remienka modrá + biela
Uzáver hodiniek štandardné zapínanie
Povrchová úprava PVD povrchová úprava
Vodotesnosť 3 ATM / 30 m
Záruka 2 roky
Balenie krabička, záručný list a návod na používanie v slovenskom jazyku
Darček k dámskym hodinkám Festina ŠTÝLOVÁ NÁKUPNÁ TAŠKA ZADARMO (v prípade, že si neželáte k hodinkám poslať darček, do Poznámky k objednávke uveďte: "Bez darčeka")
Náhradné remienky k hodinkám je možné dokúpiť náhradné kožené remienky v rôznych farbách. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Materiál puzdra: nehrdzavejúca oceľ

Puzdro z nehrdzavejúcej ocele je odolné proti korózii, veľmi pevné, farebne stále a nepôsobí alergicky pri styku s pokožkou. V prípade povrchových škrabancov je ho možné preleštiť.

Povrchová úprava: PVD povrchová úprava

Povrchová úprava PVD (Physical Vapor Deposition) je forma úpravy fyzikálnym naparovaním , pri ktorom materiál prechádza z kondenzovanej fázy do fázy pary a potom späť do kondenzovanej fázy tenkej vrstvy. Výsledkom je rovnomerné a čisté pokrytie povrchu.

Vodotesnosť: 3 ATM / 30 m

vodotesné pre bežné každodenné použitie, odolné proti striekajúcej vode - umývanie rúk/dažďu

Darček k dámskym hodinkám Festina: ŠTÝLOVÁ NÁKUPNÁ TAŠKA ZADARMO (v prípade, že si neželáte k hodinkám poslať darček, do Poznámky k objednávke uveďte: "Bez darčeka")

20 Ďaľšie produkty v rovnakej kategórii: