50002/2

Dámske smarthodinky Festina SmarTime 50002/2

Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Nový tovar

349,00 € (s DPH)

Značka:
Festina

Zľava 10% - použi kupón v košíku

Dámske inteligentné hodinky s unikátnym hybridným riešením kvalitného Amoled displeja v kombinácii s analógovými ručičkami. Výdrž batérie hodiniek je tým pádom až 100 dní v prípade analógového modulu a 3 až 7 dní pre inteligentný modul v závislosť od intenzity používania. Displej je plne dotykový farebný s prehľadným zobrazením funkcií notifikácií, s prispôsobiteľným rozhraním hlavnej obrazovky s možnosťou použiť na pozadí obrazovky napríklad aj vlastnú fotografiu. Konštrukcia hodiniek je z ušľachtilej ocele s kvalitnou PVD povrchovou úpravou, vyzdobené zirkónmi po obvode displeja. Vodotesnosť má hodnotu 3 ATM (umývanie rúk, zmoknutie, vlhkosť okolia). Hodinky sa predávajú v balení s ďalším remienkom, ktorý si viete komfortne vymeniť a zladiť si tak podľa potreby s vašim outfitom. 

 

Hodinky Festina SmarTime sú nabité pokrokovými technológiami ako Low Energy Bluetooth pripojenie, optický senzor srdcového tepu integrovaný do spodného viečka, krokomer senzor pohybu s upozornením napríklad na dlhé sedenie. Toto všetko zabezpečí aby ste dostali čo najviac informácií o vašich aktivitách, športovaní, pohybe a v neposlednom rade aj kvalite vášho spánku. 

Festina smartime ciferníky 

Funkcie Festina SmarTime:

 

  • Plnohodnotné notifikácie– hovory, SMS správy, emaily, kalendár, sociálne siete a z rôznych iných aplikácií podľa potreby
  • Personalizácia hlavnej obrazovky– možnosť výberu z rôznych prednastavených motívov alebo si vytvorte vlastný personalizovaný vzhľad
  • Športové funkcie– chôdza, beh, cyklistika s kompletným súhrnom údajov o aktivite ako spálené kalórie, čas pohybu, vzdialenosť a podobne
  • Monitoring srdcového tepu
  • Monitoring spánku
  • Pohybový senzor – s upozornením na dlhodobú nečinnosť
  • Krokomer – s nastavením cieľov a monitoringom splnenia 
  • Ovládanie funkcií telefónu – ovládanie hudobného prehrávača na diaľku v mobilnom telefóne, nastavenie budíka apod.
  • Zdieľanie aktivít - zdieľajte vaše aktivity medzi priateľmi na sociálnych sieťach

 

Pre správne fungovanie so spárovaným mobilným telefónom je nutné mať nainštalovanú aplikáciu Festina Smartime ktorú si môžete stiahnuť z Google Play alebo z App Store

Značka Festina
Kolekcia SmarTime
Typ dámske náramkové hodinky
Sklíčko dotykové
Zobrazenie času kombinované
Ciferník Amoled display
Podsvietenie displeja LED
Zadný kryt s integrovaním senzorom srdcového tepu
Tvar puzdra okrúhly
Materiál puzdra nehrdzavejúca oceľ
Farba puzdra vo farbe ružového zlata
Priemer puzdra 41,2 mm
Materiál remienka koža
Farba remienka ružová
Uzáver hodiniek štandardné zapínanie
Povrchová úprava PVD povrchová úprava
Vodotesnosť 3 ATM / 30 m
Záruka 2 roky
Balenie krabička, záručný list a návod na používanie v slovenskom jazyku
Darček k dámskym hodinkám Festina ŠTÝLOVÁ NÁKUPNÁ TAŠKA ZADARMO (v prípade, že si neželáte k hodinkám poslať darček, do Poznámky k objednávke uveďte: "Bez darčeka")
Náhradné remienky k hodinkám je možné dokúpiť náhradné kožené remienky v rôznych farbách. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Materiál puzdra: nehrdzavejúca oceľ

Puzdro z nehrdzavejúcej ocele je odolné proti korózii, veľmi pevné, farebne stále a nepôsobí alergicky pri styku s pokožkou. V prípade povrchových škrabancov je ho možné preleštiť.

Materiál remienka: koža

Kožený remienok je praktický pri nosení, ľahko sa prispôsobí zápästiu.

Povrchová úprava: PVD povrchová úprava

Povrchová úprava PVD (Physical Vapor Deposition) je forma úpravy fyzikálnym naparovaním , pri ktorom materiál prechádza z kondenzovanej fázy do fázy pary a potom späť do kondenzovanej fázy tenkej vrstvy. Výsledkom je rovnomerné a čisté pokrytie povrchu.

Vodotesnosť: 3 ATM / 30 m

vodotesné pre bežné každodenné použitie, odolné proti striekajúcej vode - umývanie rúk/dažďu

Darček k dámskym hodinkám Festina: ŠTÝLOVÁ NÁKUPNÁ TAŠKA ZADARMO (v prípade, že si neželáte k hodinkám poslať darček, do Poznámky k objednávke uveďte: "Bez darčeka")

20 Ďaľšie produkty v rovnakej kategórii: